31 sierpnia 2016

O NAS

about

Szanowni Państwo, zwracając się do Państwa firmy z ofertą współpracy chcielibyśmy w kilku słowach przedstawić naszą firmę jak również przybliżyć profil naszej działalności.

Firma Jufarex Sp. z o.o. powstała w roku 2007 jako rozbudowa i kontynuacja firmy Magellan. Głównym profilem działania jest wykonawstwo, dostawy i montaż konstrukcji stalowych jak również w pełni fachowe doradztwo techniczne w zakresie doboru jak i dostawy systemów zabezpieczeń antykorozyjnych. W zakresie wykonawstwa, dostawy i montażu konstrukcji stalowych współpracujemy z kilkoma dużymi i szeregiem mniejszych wytwórni, z którymi posiadamy stałe umowy o współpracy. Wykonywane przez naszą firmę zlecenia są zawsze objęte gwarancjami i charakteryzują się wysoką precyzją wykonania o czym świadczą liczne listy referencyjne firm współpracujących z nami.

W doborze systemów malarskich kierujemy się przede wszystkim potrzebami klienta w sferze jakości i trwałości zabezpieczenia jak również parametrami ekonomicznymi. Współpracujemy z największymi dostawcami wyrobów antykorozyjnych jak również systemów przeciwpożarowych w zakresie farb pęczniejących. Świadczymy również usługi w zakresie wykonawstwa powłok malarskich. Wszystkie oferowane przez nas towary posiadają atesty i dopuszczenia dostarczane przez producentów, co stanowi gwarancję dobrej jakości i zapewnia bezpieczeństwo przy ich stosowaniu.

Priorytetem firmy Jufarex sp. z o.o. jest indywidualne podejście do każdego klienta.